Hakkımızda

Belde Nakliyat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

Belde Nakliyat 1992 yılından itibaren, potansiyel müşterileri alıcılar haline getiren, etkili bir “marka deneyimine yönelik” ürünler ve hizmetler sunan, müşterilerimize özel sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluştur.

İş ortağımız olan firmalarımızla  rekabetçi gücümüzü koruyor, müşterilerimize değer katarak güvenilir ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Belde, taşımacılıktan depolamaya, teknik hizmetlerden işletmeye kadar taşımacılıktan profesyonel ‘’Profesyonel Hizmet’’ alanının her kademesinde yüksek kalitede hizmet sunan 1991 yılında temelleri atılmış güçlü bir kuruluştur.

Finans kuruluşları, holdingler, özel ve devlet kuruluşları için güçlü yönetim ve yüksek kaliteli bütünleşmiş hizmet vermektedir. Hizmet  alanımızın ihtiyaç duyduğu elektrik ve altyapı hazırlanmasından Atm cihazı kurulumuna, Leasing sektörüne konu makine de montajından, kurumsal firmalarının reklam ve görsellerinin hazırlanması, sevk edilmesi ve kapatılmasına kadar birçok alanda bu ihtiyaçların tek elden verilmesini, hizmetin ve kalitenin arttırılmasının yanında işletme maliyetlerinde de önemli zaman ve tasarruf sağlayarak hizmet verdiği müşterilerine bu farkı yaşatmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlarda, projelerde teknik yönetim, periyodik önleyici bakım ve onarımı, altyapı ve mekanik sistemlerinin kurulması ve işletilmesi, genel ve özel taşıma hizmetleri, profesyonel personel tedariği, kurulum ve de montaj, cephe ve reklam hizmetleri, teknik servis yönetimi, saha operasyonların gibi çok çeşitli entegre lojistik faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Belde, profesyonel hizmet ve lojistik sektöründe uzmanlaşmış kadrosu sahip olduğu ekip, donanım ve bilgi birikimi sayesinde sektöründe öncü firmadır.

Belde, lojistik hizmet ve teknik kadroyu kendi bünyesinde istihdam ederek birimler arasındaki koordinasyon kopukluğunun önüne geçmeyi hedeflemiştir.

Belde, profesyonel lojistik ve hizmet desteği konusunda çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Faaliyette olduğumuz Hizmet ve ulaşım ağında müşterilerimize profesyonel kalitede ve hızda entegre hizmet sağlarken tedarik zincirinin başında yenilikçi ve sürdürülebilir bir kurum olmak.

Depolama/Lojistik hizmet üreten global sistem içerisinde, öncelikle tercih edilen kuruluş olmak.

Benimsediğimiz strateji, bölgemizdeki önde gelen marka ve Kurumsal müşterilerine bölgesel çapta isteğe özel hizmetler sunmanın yanı sıra; global tedarikçilerimiz ve partnerlerimizin kaynak ve bilgilerini paylaşma ilkemizin avantajlarından yararlandırmaktır.

Sektörün öncü bir şirketi olarak öncelikli stratejimiz;

Ana işimiz olan Depolama ve Lojistik faaliyetlerinde hizmet kalitesini artırarak büyümek,
Mevcut müşteri portföyümüzü ve hizmet çeşitliğimizi artırarak, kârlılık odaklı büyütmek,

Yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi zenginleştirecek yeni iş platformları geliştirmek.

  • Dürüstlük, güvenilirlik
  • Ekip çalışması, profesyonellik
  • Mesleki ve teknik yeterlilik
  • Sürekli memnuniyet ve gelişim
  • Teknoloji takibi
  • Yenilikçilik, kalite
  • Dinamik, etken
  • Katma değer oluşturma
  • Sürdürülebilirlik

"27 Yıllık Tecrübe İle Dünden Bugüne Güven Taşıyoruz.... "

Tüm Türkiye de 7/24 Hizmetinizdeyiz....